Mūsų paslaugos

Mes teikiame profesionalias teisines paslaugas šiose srityse:

Skolų išieškojimas, skolų pirkimas Lietuvoje bei užsienyje, įmokų administravimas. Mes visada skiriame asmeninį dėmesį mūsų klientams ir pasiekiame daugiau nei tikimasi. Taip įrodome savo, kaip patikimų teisininkų, vardą bei sukuriame ilgalaikius tvarius santykius su savo klientais.

Skolų išieškojimas Lietuvoje

Skolų išieškojimas yra pagrindinė Legal Balance kompanijos teikiama paslauga. Mes siūlome visą skolų išieškojimo paslaugos spektrą: dirbame tiek su privačiais asmenimis, tiek su įmonėmis visose skolų išieškojimo stadijose. Kiekvienam klientui skiriame ypatingą dėmesį, pritaikome sutartus išieškojimo metodus kurie atneša maksimalius rezultatus.

Skolų išieškojimas užsienyje

Būdami globalaus tinklo dalimi, kuris vienija įmones daugelyje šalių, galime sėkmingai išieškoti skolas bet kurioje pasaulio valstybėje. Nesvarbu, kurioje šalyje yra jūsų skolininkas, galime išieškoti jūsų skolas mūsų tarptautinių partnerių dėka. Legal Balance turi partnerius daugiau nei 180 pasaulio šalių, kas leidžia užtikrinti sklandų bei efektyvų išieškojimo procesą iš užsienyje esančių skolininkų.

Skolų pirkimas

Skolų pardavimas leidžia jūsų kompanijai koncentruotis į pagrindines savo veiklas, pašalinant skolininko nemokumo riziką bei užtikrinant galimybę efektyviai naudotis turimomis apyvartinėmis lėšomis. Kiekvienu atveju mes įvertiname jūsų skolų portfelį ir sutartomis sąlygomis nuperkame jį, sumokant pinigus iš karto.

Įmokų administravimas

Galime padėti jums sumažinti skolininkų sąrašą vietoje jūsų užsiimdami gautinų įmokų administravimu. Mes galime Jūsų vardu išsiųsti klientams sąskaitas, kontroliuoti mokėjimų datas, priminti jūsų klientams apie besibaigiančius apmokėjimo terminus, pateikti išvadas ir pasiūlymus tolimesniam sąskaitų administravimui, o jei reikėtų – imtis skolų išieškojimo.

Mūsų
projektai

Turite klausimų?