“Nasdaq” sveikina “Legal Balance” Baltijos “First North” rinkoje

Vertybinių popierių birža „Nasdaq Vilnius“ nuo šių metų sausio 26 d. į Nasdaq Baltijos „First North” rinką įtraukia skolų valdymo įmonės UAB „Legal Balance“ obligacijų emisiją.  

Bendrovės UAB „Legal Balance” išleistos obligacijų emisijos dydis – 2 mln. eurų. Trejų metų trukmės obligacijų emisijos metinė palūkanų norma – 8%, palūkanos investuotojams mokamos kas ketvirtį.  Vienos obligacijos nominali vertė – 1000 eurų. Obligacijų emisijos išpirkimo data – 2025 m. lapkričio 10 d.

Pritrauktos įmonės lėšos bus investuotos į plėtrą esamose rinkose ir naujų paieškai. Dalis pritrauktų lėšų bus naudojama naujų produktų bei paslaugų kūrimui. Bendrovės UAB „Legal Balance“ obligacijų emisiją platino investicinės bankininkystės konsultacijų bendrovė „Evernord”.

„Sveikiname UAB „Legal Balance“, įtraukus obligacijų emisiją į Nasdaq Baltijos „First North” rinką, – sako Saulius Malinauskas, „Nasdaq Vilnius” vertybinių popierių biržos prezidentas. „Džiaugiamės, jog dar viena Lietuvos bendrovė pasirinko pritraukti kapitalo verslo plėtrai, pasitelkiant viešos vertybinių popierių rinkos teikiamas galimybes alternatyvioje  „First North” rinkoje. Linkime naujam emitentui sėkmės kapitalo rinkoje ir tikimės bendadarbiauti ateityje.”

„Žingsnis į kapitalo rinkas – tai esminis patvirtinimas, kad įmonė patikima, o jos veikla – skaidri. Esame tvarus ir augantis rinkos žaidėjas, visus žingsnius bei investicijas pirmiausia išanalizuojame, atsakingai įvertiname galimas rizikas. Profesionali komanda per kelis metus išaugino klientų krepšelį, pritraukė reikšmingų investicijų, taip pat įdiegė aukštus klientų aptarnavimo standartus. Faktas, kad šie žingsniai imponuoja ne tik mūsų esamiems ir potencialiems klientams, bet ir investuotojams, kurie pasitikėjimą mumis rodo investuodami. Tai įkvepia ir suteikia galimybes augti, didinti prekės ženklo žinomumą“, – sako „Legal Balance“ vadovas Marius Šlepetis.

Pasak M. Šlepečio, kartu su šia finansine injekcija prasideda ir naujas bendrovės „Legal Balance“ etapas – spartesnis paslaugų skaitmeninimas, dirbtinio intelekto sprendimų diegimas. Tai, anot vadovo, leis efektyvinti ir spartinti procesus, klientams palengvins ir supaprastins paslaugų prieinamumą bei pasiekiamumą.

„Obligacijos tampa patogiu ir patraukliu kapitalo pritraukimo įrankiu, kurį atranda vis daugiau verslo sektorių. „Legal Balance“ sėkmingai išnaudoja jį įmonės augimui skatinti, o šios emisijos įtraukimas į Baltijos šalių alternatyviąją „First North“ rinką vertybiniams popieriams suteikia papildomo likvidumo variklį. Daugiau nei trejus metus bendradarbiaujame su „Legal Balance“ ir tikimės toliau drauge rašyti jų verslo sėkmės istoriją“, – pažymi Vismantė Šepetienė, FMĮ „Evernord“ direktorė.

 

Apie „Legal Balance“

„Legal Balance“ yra teisinių technologijų bendrovė, teikianti sąskaitų administravimo, skolų valdymo ir pirkimo paslaugas bei teisines konsultacijas fiziniams ir juridiniams asmenims. „Legal Balance“ yra pasaulinio skolų išieškojimo bendrovių tinklo EOS privilegijuota partnerė Lietuvoje ir išieškojimą vykdo visame pasaulyje.

Bendrovė Lietuvoje sėkmingai veiklą vykdo nuo 2010 metų. 2018-aisiais savo biurą atidarė ir Latvijoje. Pagrindinis bendrovės verslo segmentas yra pradelstų įsipareigojimų pirkimas. 2016 m. bendrovė pristatė ir pirmąją Baltijos šalyse nuotolinę skolų valdymo ir registravimo platformą www.eskolos.lt, kuri sukėlė proveržį skolų valdymo rinkoje.

„Eskolos.lt“ – elektroninė skolų valdymo savitarnos sistema, skirta fiziniams asmenims, individualiai dirbantiems bei smulkiesiems verslininkams. Jie šioje platformoje gali registruoti skolininkus (tiek fizinius, tiek juridinius asmenis) ir kreiptis į „Legal Balance“ pagalbos atgaunant pinigus arba skolas įmonei tiesiog parduoti.

2016 m. „Legal Balance“ tapo „Creditinfo“ organizuojamo projekto „Stipriausi Lietuvoje“ viena iš laureačių.

2023-01-27