Pasikeitimai UAB Legal Balance akcininkų struktūroje

Pasikeitimai UAB Legal Balance akcininkų struktūroje

2024 m. kovo 27 d. sudarytas akcijų perleidimo sandoris, kuriuo Bendrovės akcininkė, UAB "ERA CAPITAL", abipusiu susitarimu įsigijo 45 % Bendrovės akcijų iš fizinio amens Grigory Gurevich, taip padidindama valdomo kapitalo dalį iki 92 %.

UAB "ERA CAPITAL" buvo įkurta 2007 metais ir yra šeimos holdingo įmonė, orientuota į investicijas į inovacijomis grįstą verslą. UAB "ERA CAPITAL" investuoja į finansų, informacinių technologijų, pramogų, nekilnojamojo turto ir kituose sektoriuose veikiančių įmonių akcijos ir pastaruoju metu didina investicijas į esamas portfelio įmones. UAB "ERA CAPITAL" yra UAB Legal Balance steigėja ir dalyvauja Bendrovės valdyme nuo pat 2010 metų.

UAB "ERA CAPITAL" vadovas Evaldas Remeikis, kuris taip pat yra ir Bendrovės valdybos pirmininkas, nurodo, kad: „Šis akcijų paketo įsigijimas demonstruoja ilgamečio Bendrovės akcininko UAB "ERA CAPITAL" pasitikėjimą Bendrovės veiklos perspektyvomis. Kontrolinis akcijų paketas leis ateityje lengviau priimti sprendimus ir dar sparčiau plėsti įmonės veiklą Baltijos šalyse ir už jos ribų.“

 

Direktorius Marius Šlepetis

marius@legalbalance.lt

2024-04-02