Atsižvelgiame į skirtingus klientų poreikius ir pasiūlome efektyviausią skolų išieškojimo metodą

NEMOKAMA KONSULTACIJA
APIE MUS

Legal Balance teikia skolų valdymo ir išieškojimo paslaugas, taip pat perka bei administruoja tiek smulkių ir vidutinių, tiek didelių įmonių bei organizacijų skolas. Įmonė yra pasaulinio skolų išieškojimo bendrovių tinklo EOS privilegijuota partnerė Lietuvoje, sėkmingai veiklą vykdanti nuo 2010 metų.

SUŽINOTI DAUGIAU
12
metų patirtis rinkoje
10000
valdomų skolų portfelis
49
profesionalų komanda
SIŪLOMOS PASLAUGOS

Teikiame profesionalias skolų valdymo, išieškojimo ir skolų pirkimo paslaugas

Rinkoje veikiame daugiau nei dešimtmetį. Per šį laiką subūrėme profesionalų komandą, nuolat diegiame inovacijas, kurios ir mūsų klientams, ir jų skolininkams padeda ne tik esamuoju laiku sekti įsipareigojimų vykdymą, bet ir efektyviai valdyti rizikas ir jau susidariusias skolas.

Gavote pranešimą iš Legal Balance?

NEMOKAMA KONSULTACIJA
Investuotojams

Investicijų galimybės

Jeigu domina investavimo galimybės Legal Balance bendrovėje, užpildykite pranešimo formą ir mes su jumis susisieksime.

SUŽINOTI DAUGIAU
PROJEKTAI

Mūsų projektai susilaukė pripažinimo ir populiarumo visoje Lietuvoje.

Mūsų unikalioje platformoje itin paprastai ir greitai galite užregistruoti skolą

IŠBANDYKITE
ATSILIEPIMAI

Su Legal Balance teisininkų komanda dirbame ne vienerius metus. Kartu nuolat atnaujiname technologinius sprendimus ir automatizuojame veiksmus. Džiaugiamės abipuse partneryste, išklausymu mūsų individualių poreikiu ir išlaikytais klientais. Legal Balance visuomet pasiūlo geriausius sprendimus tikslo įgyvendinimui ir juos vykdo be priekaištų.

Evaldas Remeikis Evaldas Remeikis NEO Finance
ATSILIEPIMAI

Kadangi esame įmonių grupė, dirbanti su dideliu klientų srautu, kurie ne visada laiku, sąžiningai ir tinkamai vykdo savo prievoles, todėl pasirinkome bendradarbiavimą su bendrove Legal Balance, tam, kad būtų lengviau ir greičiau įvykdomos klientų prievolės ikiteisminiame procese. Bendradarbiavimas visuomet yra sklandus ir efektyvus, rekomenduojame Legal Balance kaip patikimą partnerį dirbant su nemokiais klientais.

Civinity Civinity
ATSILIEPIMAI

Įmonė puikiai dirba, sklandžiai ir greitai, visada papildo informaciją, kurios prašoma, malonus bendravimas rekomenduoju juos jeigu norite atgauti skolą.

Girteka Girteka
ATSILIEPIMAI

GENERAL FINANCING BANKAS yra orientuotas pats bendradarbiauti su Klientais, kurie susiduria su sunkumais atliekant sutartinius mokėjimus. Tačiau atsitinka ir taip, kad Klientai nebūna linkę tartis ir ieškoti kompromisų. Tokiu atveju, siekdami padėti Klientui išvengti teisminio skolų išieškojimo, reikalavimo teisę perleidžiame UAB Legal Balance. Kodėl UAB Legal Balance? Nes pasitikime jų taikomais darbo principais ir etikos normomis bei tikime, kad mūsų Klientams bus suteiktas dar vienas šansas susitarti dėl skolos apmokėjimo ne teismo keliu

Zita Radzevičiūtė Zita Radzevičiūtė General Financing bankas
ATSILIEPIMAI

Puikiai dirbanti įmonė. Visada gan skeptiškai žiūrėjau į panašias skolų išieškojimo įmones, bet nusprendžiau pabandyti ir likau labai maloniai nustebinti. Susiunčiau visus dokumentus kurių reikėjo ir jau po 3 dienų skolininkas pervedė pinigus. Moka įtikinti skolininkus :) Norisi kuo mažiau turėti klientų kurie nenorėtų mokėti už prekes, bet taip nutikus tikrai kreipsiuosi į Legal Balance.

UAB Šilutės agrotechnika UAB Šilutės agrotechnika
ATSILIEPIMAI

Legal Balance – ilgamečiai mūsų partneriai skolų išieškojimo ir kitų teisinių paslaugų klausimais. Esame patenkinti bendradarbiavimu su „Legal Balance“ komanda, kuri pasižymi profesionalumu, pagalba, gebėjimu rasti sprendimus ir visuomet pateisina lūkesčius užtikrinant suteikiamų paslaugų kokybę.

BnP Finance BnP Finance
ATSILIEPIMAI

Labai džiaugiamės bendradarbiavimu. Smagu dirbti su tvirta komanda, kuri išmano savo darbo specifiką. Tai pajutome ne tik mes, kaip įmonė bet ir mūsų klientai.

Gym+ Gym+
Turite klausimų?

Susisiekite

SKAMBINKITE
+37070080072
APSILANKYKITE
Žalgirio g. 90, B korpusas, Vilnius