NAUDINGA INFORMACIJA

Valdykite savo įsipareigojimus greitai ir patogiai su Legal Balance

Galite grąžinti visą skolą iš karto arba galite sudaryti mokėjimo grafiką ir mokėti dalimis. Visais Jums rūpimais klausimais pakonsultuosime nemokamai!

Gavau laišką iš Legal Balance, ką daryti?

Padenkite skolą kuo greičiau ir būtinai iki pranešime nurodytos mokėjimo termino dienos.
Rekomenduojame įsiskolinimą padengti naudojantis el. laiške nurodyta banko nuoroda. Skolą sumokėti taip pat galite interneto banke, nesvarbu, kokį įrenginį naudojate.
Skolą padengti galite ir mūsų savitarnos svetainėje, kuri veikia visą parą. Jeigu neturite galimybės iš karto sumokėti visos skolos, galime sudaryti mokėjimo grafiką. Prisijunkite ČIA
Jeigu kils klausimų, rašykite susirašinėjimo lange arba elektroniniu paštu info@legalbalance.lt. Skambučių laukiame ir telefonu +370 700 800 72

Kas bus, jeigu nemokėsiu?

Bus pradėti skaičiuoti delspinigiai ir/ar palūkanos ir Jūsų skola didės. Taip pat nedengiama skola bus priteista teisme, o priteisus ją, prasidės priverstinis išieškojimas, kurį vykdys antstoliai. Bylinėjimosi išlaidos bei vykdomosios bylos vykdymo išlaidos bus išieškomos iš Jūsų, o tai taip pat dar padidins skolą.

ID kodas. Kas tai?

Tai yra Jūsų skolos unikalus identifikavimo kodas, kuris yra svarbus atliekant mokėjimus už savo įsiskolinimą. Jį būtina nurodyti paskirtyje, kai yra mokama į UAB Legal Balance atsiskaitomąją sąskaitą.

Kokiais būdais galiu apmokėti skolą?

Prisijungus prie savo banko per elektroninę bankininkystę, „Perlas“ terminaluose, „Lietuvos pašto“ skyriuose, fiziniuose banko skyriuose.

Kas yra ikiteisminis skolų išieškojimas?

Ikiteisminis skolos išieškojimas – tai įstatymo leistinų priemonių taikymas skolininko atžvilgiu su tikslu greitai ir be papildomų teisinių priemonių sugrąžinti skolą kreditoriui.
Skolininkui tai pigiausias bei paprasčiausias būdas grąžinti skolą. Norint susitarti dėl skolos grąžinimo ikiteisminėje skolos stadijoje – sudarome rašytinį skolos grąžinimo grafiką ir taip užtikriname, kad Jūsų skola nepasieks teismo, jeigu bus laikomasi pasirašyto skolos grąžinimo grafiko.

Kas yra teisminis skolų išieškojimas?

Teisminis skolos išieškojimas atliekamas tada, kai nepavyksta geranoriškai susitarti su skolininku dėl skolos padengimo. Tuomet kreipiamasi į teismą dėl skolos prisiteisimo. Prisiteisus skolą, pradedamas priverstinis skolos išieškojimas, t. y. skola perduodama antstoliui.

Kas yra skolos administravimo mokestis (skolos išieškojimo išlaidos) ir kodėl turiu jį mokėti?

Skolos administravimo mokestis – tai tiesioginės sąnaudos, patirtos išieškant skolą (darbuotojų darbo laikas, registrų tikrinimas, trumposios žinutės (sms), el. laiškai, skambučiai, popieriniai laiškai, siunčiami paštu ir kitos išlaidos). Šias sąnaudas turi padengti skolininkas, nes neįvykdė savo įsipareigojimų laiku. Pažymime, jog vadovaujantis LR Civilinio kodekso 6.57 str., 6.63 str. 2 d., 6.249 str. 4 d. 3 p. ir LR Mokėjimų atliekamų pagal komercinius sandorius, vėlavimo prevencijos įstatymo 7.1 str. nuostatomis – išlaidas, susijusias su prievolės vykdymu, turi apmokėti skolininkas.

Ar telefonu gali būti suteikiama informacija apie įsiskolinimą?

Žinoma, susisiekite su Legal Balance nurodytais telefono numeriais. Mūsų darbuotojas patvirtins jūsų asmenį ir atsakysį į Jums rūpimus klausimus. Norėdami sužinoti informaciją apie kitus asmenis, prieš tai turite atsiųsti mums notariškai patvirtintą įgaliojimą, kad galite atstovauti konkretų asmenį. Kitu atveju, informacija nebus suteikiama.

Ar yra galimybė susidariusį įsiskolinimą padengti dalimis?

Žinoma, susisiekite su mumis, aptarsime Jūsų skolą individualiai ir pasiūlysime geriausią įmanomą sprendimo variantą.

Kokiais tikslais yra renkami mano asmens duomenys?

Išieškant skolą asmens duomenys būtini. Su asmens duomenų tvarkymo pagrindu ir apimtimi galima susipažinti privatumo politikoje, kurią rasite čia: https://www.legalbalance.lt/privatumo-politika

Padariau permoką. Kaip galiu susigrąžinti savo pinigus?

Parašius prašymą permokai grąžinti ir pateikus jį el. paštu mokejimai@legalbalance.lt arba atsiuntus paprastu/registruotu paštu.

Kaip galėčiau sužinoti skolos likutį?

Rašykite susirašinėjimo lange arba elektroniniu paštu info@legalbalance.lt. Skambučių laukiame telefonu +370 700 800 72

Ar mano asmeniniai duomenys Legal Balance svetainėje yra konfidencialūs?

Visi duomenys, kuriuos pateikiate mūsų įmonei ar pateikia kreditorius, yra konfidencialūs. Duomenys yra reikalingi siekiant patvirtinti Jūsų asmens tapatybę vykdant skolos registravimą, sudarant sutartį, taip pat gali būti naudojami norint susisiekti su Jumis, jeigu kyla klausimų dėl paslaugos teikimo. Mes gerbiame Jūsų privatumą ir garantuojame duomenų konfidencialumą, todėl Jūsų asmens duomenis saugome ir apdorojome laikydamiesi galiojančių Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatų.
Legal Balance svetainės patikimumą ir Jūsų duomenų saugumą taip pat užtikrina SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas. Naudojant šį sertifikatą, tarp mūsų serverio ir Jūsų naršyklės sukuriamas apsaugotas ryšys, kurio dėka viso seanso metu siunčiama informacija yra užšifruojama naudojant unikalų sesijos raktą. Daugiau informacijos apie tai, kaip, kokiu pagrindu, kokiu tikslu, kiek laiko ir kokie Jūsų asmens duomenys saugomi ir apdorojami, galite rasti mūsų puslapio privatumo politikoje.

Mano kontaktiniai duomenys yra neteisingi/pasikeitė, ką daryti?

Naujus duomenis galite pakeisti prisijungę prie savitarnos ČIA arba rašykite elektroniniu paštu info@legalbalance.lt

Aš nesu skolingas!

Jeigu su Jumis susisiekė Legal Balance atstovas, tačiau Jūs teigiate, kad skolos neturite ir/arba jau sumokėjote, prašome kuo skubiau atsiųsti mums dokumentą (pvz.: mokėjimo kvitą, atleidimą nuo prievolių, teismo sprendimą dėl nemokumo procedūros ir pan.), kuris įrodo, kad skolos išieškojimas neturi pagrįsto pagrindo. Gavus dokumentą, kuo skubiau pašalinsime Jūsų kontaktus iš mūsų skolininkų sistemos, susisieksime su kreditoriumi, bei atliksime visus kitus reikalingus veiksmus.

Bankrutavau - skolos nemokėsiu!

Jeigu Jums pradėta bankroto procedūra, prašome mus informuoti el. paštu: info@legalbalance.lt
Tačiau, norime pažymėti, kad bankroto procedūros pradėjimas neatleidžia nuo skolos padengimo iš karto bei nuo einamųjų sąskaitų mokėjimo.

Jeigu skolininkas yra miręs, ką daryti?

Jeigu skolininkas yra miręs, prašome apie tai mus raštu informuoti el. pašto adresu: info@legalbalance.lt

Kokiu pagrindu mano skola (-os) yra perduota (-os) išieškojimui Legal Balance?

Sutarties pagrindu. Asmuo, turintis reikalavimo teisę į Jus, sudarė sutartį su Legal Balance dėl skolos išieškojimo. Jei su Jumis susisiekė Legal Balance, vadinasi, esate skolingas, t.y. laiku neatsiskaitėte, nepadengėte mokėjimų fiziniam ar juridiniam asmeniui.

Negavau sąskaitos apmokėjimui, kaip elgtis?

Susipažinkite su kreditoriaus taisyklėmis, kokiu būdu ir kada teikia sąskaitas už paslaugas savo klientams.
Patikrinkite, ar Jūsų pateikti kontaktiniai duomenys yra teisingi.
Jeigu duomenys teisingi, patikrinkite savo el. pašto SPAM/JUNK/ŠLAMŠTAS skyrius.
Jeigu vis dėlto taip atsitiko, kad sąskaitos iš tikrųjų nesate gavę, susisiekite su kreditoriumi ir pareikalaukite Jums priklausančios sąskaitos.
Jeigu Jums reikia pagalbos, susiekite su „Legal Balance“ konsultantais el.paštu: info@legalbalance.lt

Reikalavimas padengti skolą neturi pagrindo, nes aš negavau skolą pagrindžiančių dokumentų. Kaip elgtis toliau?

Legal Balance su reikalavimu padengti skolą nesiunčia skolos dokumentų, įrodančių skolos atsiradimą.
Asmens duomenys gali kisti, todėl tik po asmens tapatybės nustatymo galime atsiųsti prašomus dokumentus, kuriuos perduoda kreditorius.
Dėl skolą pagrindžiančių dokumentų prašome kreiptis el. pašto adresu info@legalbalance.lt

Kodėl turiu sumokėti skolą Legal Balance, o ne kreditoriui?

Kreditorius perdavė Jūsų vėluojantį mokėjimą skolos išieškojimo įmonei Legal Balance.
Gavus mokėjimą, apie tai informuojame kreditorių ir skolos išieškojimas nutraukiamas.

Aš neturiu sutarties su Legal Balance, kokias teises skolų išieškojimo įmonė turi tvarkyti mano asmeninius duomenis?

Jūsų paslaugų/prekių teikėjas sudarė sutartį su skolų išieškojimo įmone „Legal Balance“. Būtent šios sutarties pasirašymo momentu „Legal Balance“ tapo įgaliota atstovauti pirminį kreditorių atgaunant skolas.
Kontaktinių duomenų tvarkymas perduodamas be papildomo asmens sutikimo.
Daugiau informacijos galite rasti ČIA

Turiu daug skolų. Kaip turėčiau elgtis?

Informaciją apie visas Jūsų skolas, perduotas skolų išieškojimo įmonei Legal Balance Jūs galite greitai ir patogiai sužinoti prisijungę prie mobiliosios programėlės eskolos ir savitarnoje suvedę savo ID ČIA
Legal Balance suteikia galimybę mokėti skolas dalimis, sudarant mokėjimo grafiką, o, reikalui esant, laikinai atidėti skolos mokėjimą. 
Visais klausimais rašykite susirašinėjimo lange arba elektroniniu paštu info@legalbalance.lt. Skambučių laukiame telefonu +370 700 800 72.

Kokio dydžio bus skolos administravimo mokestis padengiant skolą?

Tai priklauso nuo mokėjimo terminų nesilaikymo, nurodytų sutartyje su pirminiu kreditoriumi. Dažnu atveju yra skaičiuojami delspinigiai (tai yra mokestis už pradelstą laiką neapmokant sąskaitos), kurie skaičiuojami procentais, priklauso nuo vėlavimo termino ir sutartyje nurodytų sąlygų.

Rekvizitai skolos apmokėjimui

Gavėjas: UAB Legal Balance
Įmonės kodas: 302528679
Sąskaitos Nr.: LT71 3520 0003 0252 8679 (UAB Neo Finance el. pinigų įstaiga)
Mokėjimo paskirtis: (Bylos numeris/skolos numeris/ asmens kodas)

Turite klausimų?

Susisiekite

SKAMBINKITE
+37070080072
APSILANKYKITE
Žalgirio g. 90, B korpusas, Vilnius