Skolų išieškojimas Lietuvoje

Legal Balance teikia ikiteisminio išieškojimo paslaugą. Skolininkui ir toliau nevykdant įsipareigojimų, bendrovės atstovai kreipiasi į teismą dėl skolos priteisimo, taip pat vykdome ir antstolinių bylų monitoringo paslaugas. Esame sukaupę didelę duomenų bazę, o skaitmenizuoti ir efektyvūs procesai leidžia pasiekti maksimalių rezultatų.

Fizinių ir juridinių asmenų skolas ir bendrovės rezultatus valdant skolas galima sekti realiu laiku prisijungus prie Legal Balance savitarnos platformos.

 

 

Ikiteisminis skolų išieškojimas

Ikiteisminis skolų išieškojimas suteikia Jūsų klientui galimybę geranoriškai sumokėti pradelstus mokėjimus, išvengiant ilgų teisminių procesų.

Ikiteisminio išieškojimo metu užtikriname: 

  • periodišką bendravimą su klientu; 
  • kontaktų paiešką ir atnaujinimą;  
  • susitarimų sudarymą ir įgyvendinimo priežiūrą;  
  • rekomendacijas dėl klientų, kurie įsiskolinimų nepadengia piktybiškai.  

Užtikriname, kad su skolininku visuomet ieškome abiem pusėms naudingo ir realiai įgyvendinamo sprendimo, atsakingai įvertindami lūkesčius ir galimybes. Mūsų tikslas – ne tik atgauti skolą, bet ir išsaugoti Jūsų santykius su klientu.

 

 

Teisminis skolų išieškojimas

Skolininkui ginčijant skolą ar vilkinant laiką atsiskaityti ikiteismine tvarka, galime atstovauti klientą ir kreiptis į teismą dėl skolos priteisimo. Bendradarbiaujame su advokatais, tad Jūsų patirtos bylinėjimosi išlaidos bus reikalaujamos priteisti iš skolininko.

Atsižvelgdami į kliento poreikius, galime kreiptis į teismą nedelsiant. Prieš žengdami šį žingsnį, įvertiname skolininko mokumo galimybes bei patikriname visus reikalingus dokumentus, kurie reikalingi kreipimuisi. Klientui primename, kad norint susigrąžinti skolą teismas, nebūtinai yra vienintelis kelias, todėl išanalizuojame kiekvieną konkretų atvejį ir pasiūlome kitus galimus problemos sprendimo variantus.

Atstovaujame kliento interesus ir sekame visą bylos eigą iki vykdomojo dokumento gavimo. Teikiame dokumentus antstoliams kliento vardu.

Skolininkui sutikus padengti įsiskolinimą, sudarome mokėjimų grafikus, patvirtiname juos teisme ir prižiūrime susitarimo įgyvendinimą.

 

Antstolinių bylų administravimas

Teikiame antstolinių bylų priežiūros ir administravimo paslaugas:

  • Gavę vykdomąjį dokumentą, teikiame bylas antstoliams per Antstolių informacinę sistemą, atliekame monitoringą, pateikiame atnaujintą kiekvienos administruojamos bylos  informaciją.
  • Administruojame antstoliams perduotas bylas, kai nemokamos įmokos. Atliekame bylos analizę ir pateikiame galimus efektyviausius problemos sprendimo būdus.
Turite klausimų?

Susisiekite

SKAMBINKITE
+37070080072
APSILANKYKITE
Žalgirio g. 90, B korpusas, Vilnius